Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon Germany
Yurtdışı ürünleri farklı özellik ve garanti şartlarında olabilir.
3.850,19 TL + 94,23 TL Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
1 3860.19 Kingston KTH-PL432/32G 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 ECC Server BellekSatıcı: azomik
5.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
2 5229.00 Kingston KTH-PL432/32G 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 ECC Server BellekSatıcı: Uzmanlarpc
5.307,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
3 5307.55 Kingston KTH-PL432/32G Ddr4 3200MHZ Reg Ecc BellekSatıcı: bizdeherseyvar
5.320,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
4 5320.79 Kingston KTH-PL432/32G 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 ECC Server BellekSatıcı: bizdeherseyvarki
5.320,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
5 5320.79