Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bta e-Ticaret
6.110,00 TL + Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 6120 Kingston KTH-PL432/64G 64 GB DDR4 3200 MHz CL22 ECC Server BellekSatıcı: btateknoloji
8.100,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 8100.00 KINGSTON 64GB DDR4 3200MHZ ECC REG SUNUCU RAM VALUE KTH-PL432/64G 8.148,23 TL + Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
3 8158.23 Kingston Branded Memory 64GB DDR4 3200MT/s Reg ECC Module KTH-PL432/64G sunucu belleğiSatıcı: onlinealisverisyap
8.463,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 8463.55 Kingston KTH-PL432/64G 64 GB DDR4 3200 MHz CL22 ECC Server BellekSatıcı: onlinealisverisyap
8.753,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
5 8753.46 Kingston KTH-PL432/64G 64 GB DDR4 3200 MHz CL22 ECC Server BellekSatıcı: azomik
9.337,13 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯16 dk önceki fiyat
6 9337.13 Kingston KTH-PL432/64G Ddr4 3200MHZ Reg Ecc BellekSatıcı: onlinealisverisyap
9.426,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
7 9426.76