Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston Server Premier Ksm32rs8/16Hcr 16Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Ecc Sunucu Bellek
Satıcı: Lowell Teknoloji
16.333,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 16333.50
Kingston Ksm32rs8/16Hcr 16Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Registered Sunucu Rami
Satıcı: Netsiparis
16.763,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 16763.90
Kingston Server Premier KSM32RS8/16HCR 16GB DDR4 3200MHz CL22 ECC Sunucu Bellek Satıcı: netsipariş
16.777,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
3 16777.40
Kingston Server Premier 16GB 3200MT/s DDR4 ECC Reg CL22 DIMM 1Rx8 Sunucu Belleği Hynix C Rambus - KSM32RS8/16HCR Satıcı: netsiparis
17.065,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
4 17075.9
Kingston Server Premier KSM32RS8/16HCR 16GB DDR4 3200MHz CL22 ECC Sunucu Bellek Satıcı: LowellTeknoloji
17.163,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
5 17163.46
Kingston Server Premier KSM32RS8/16HCR 16GB Ddr4 3200MHZ CL22 Ecc Sunucu Bellek
Satıcı: Lowell Teknoloji
18.259,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
6 18259.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM