Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston KSM56R46BD4PMI/64HAI 64 GB Ddr5 5600MHZ CL46 2rx4 Registered Ram
Satıcı: teknoberk
138.550,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 138550.00
Kingston Server Premier KSM56R46BD4PMI-64HAI 64GB DDR5 5600MHz CL46 ECC Sunucu Bellek Satıcı: LowellTeknoloji
156.151,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯30 dk önce
2 156151.86
Kingston Server Premier KSM56R46BD4PMI-64HAI 64GB DDR5 5600MHz CL46 ECC Sunucu Bellek Satıcı: Lowell Teknoloji
162.389,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
3 162389.01
Kingston Server Premier 64GB DDR5 5600MHz CL46 ECC Sunucu Bellek Satıcı: Lowell Teknoloji
163.339,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
4 163339.00
Kingston Server Premier 64GB DDR5 5600MHz CL46 ECC Sunucu Bellek Satıcı: ADA MÜHENDİSLİK
196.226,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
5 196226.22
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM