Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
17

Kingston KCP 16 GB 2400 MT Fiyatları

Kingston Kcp424sd8/16 16 Gb Ddr4 2400 Mhz Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

4.487,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 4487.10
Kingston 16 Gb 2400 Mhz Cl17 Sodımm Kcp424sd8/16 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

4.639,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

2 4639.80
Kingston 16GB 2400MHZ CL17 Ddr4 Notebook Bellek KCP424SD8/16

Satıcı: UYGUNURUNAL | 67 yorum

4.849,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 4849.00
Kingston KCP424SD8/16 16 GB DDR4 2400 MHz Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

5.059,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 5059.99
KINGSTON KCP424SD8/16 16Gb 2400Mhz DDR4 Sodimm Notebook RAM, 1,2V, CL17

Satıcı: UYGUNURUNAL

6.203,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 6203.06
Kingston 16GB DDR4 2400MHz CL17 Notebook Bellek

Satıcı: Cosmony Teknoloji

6.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 6299.00
Kingston KCP424SD8/16 16 GB DDR4 2400 MHz Notebook Ram

Satıcı: Netsiparis

8.032,43 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 8032.43
Kingston KCP424SD8/16 masaüstü ve dizüstü bilgisayar belleği

Satıcı: netsiparis

8.191,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

8 8201.7
KINGSTON 16GB DDR4 2400MHZ CL17 NOTEBOOK RAM VALUE KCP424SD8/16

Satıcı: ZmTeknoloji

8.253,59 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 8263.59
KINGSTON KCP424SD8/16 16Gb 2400Mhz DDR4 Sodimm Notebook RAM, 1,2V, CL17

Satıcı: Ptd Bilişim

8.451,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

10 8451.54
Kingston 16GB DDR4 2400MHz CL17 Notebook Bellek

Satıcı: JADDA

8.696,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 8696.94
Kingston KCP424SD8/16 16 GB DDR4 2400MHZ CL17 Notebook Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

9.023,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 9023.28
Kıngston KCP424SD8/16 16GB 2400MHZ Ddr4 Sodimm Notebook Ram, 1,2V, CL17

Satıcı: ONTECH BİLİŞİM GÜVENLİK

9.888,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

13 9888.17
KINGSTON KCP424SD8/16 16Gb 2400Mhz DDR4 Sodimm Notebook RAM, 1,2V, CL17

Satıcı: MAESKO

12.009,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

14 12009.04

Kingston KCP 16 GB 2400 MT Fiyat Geçmişi

Kingston KCP 16 GB 2400 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Kingston KCP 16 GB 2400 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.