Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston KVR1333D3N9/2G 2 GB Ddr3 1333 Mhz Pc Bellek
Satıcı: OFISGRUP | 1 yorum
299,00 TL + 49,90 TL Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
1 309
Kingston KVR1333D3N9/2G 2 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Satıcı: platininovasyon
552,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
2 552.00
Kingston KVR1333D3N9/2G 2 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Satıcı: elektronikdepo
598,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯39 dk önce
3 598.00
Kingston KVR1333D3N9/2G 2 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Satıcı: Devre Dünyası
690,58 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
4 690.58
Kingston 2GB 1333MHz DDR3 Ram KVR1333D3N9/2G
Satıcı: Acarsoftware | 322 yorum
699,99 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
5 699.99
Kingston ValueRAM KVR1333D3N9/2G PC3-1333 Bellek 2GB (Non-ECC, 1333 MHz, CL9, 240 kutuplu, 1 x 2GB) DDR3-SDRAM Kit Satıcı: Smallmantr
1.032,07 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 dk önce
6 1042.07
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TASARIM