Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
9

Kingston ValueRAM 8 GB 1333 MT Fiyatları

Kingston 8GB DDR3 1333MHz CL9 Notebook Ram Hızı ile Oyun ve Tasarım Uyumlu

Satıcı: UYGUNURUNAL | 589 yorum

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

1 1299.00
Kingston KVR1333D3S9/8G 8 GB DDR3 1333 MHz SODIMM Notebook Bellek

Satıcı: UYGUNURUNAL

1.185,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1185.88
Kingston Kvr1333d3s9/8G 8 Gb Ddr3 1333 Mhz Sodımm Notebook Bellek

Satıcı: UYGUNURUNAL

1.213,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 1213.60
Kingston KVR1333D3S9/8G 8 GB DDR3 1333 MHz SODIMM Notebook Bellek

Satıcı: stsofis

1.287,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 1287.08
Kingston KVR1333D3S9/8G 8 GB Ddr3 1333 Mhz Sodımm Notebook Bellek

Satıcı: Elektronik Bilgisayar | 2 yorum

1.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

5 1450.00
Kingstone Kingston Kvr1333d3s9/8g 8gb 1333mhz Ddr3 Sodimm Notebook Ram, 1,50v

Satıcı: OFİSGRUP KURUMSAL

1.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 1450.00
Kingston 8GB DDR3 1333MHz CL9 Notebook Rami

Satıcı: Ptd Bilişim

3.143,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 3143.03
KINGSTON 8GB DDR3 1333MHZ CL9 NOTEBOOK RAM VALUE KVR1333D3S9/8G 1.5volt

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.196,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

8 3206.55
Kıngston 8Gb Ddr3 1333Mhz Cl9 Notebook Ram Value Kvr1333d3s9/8G 1.5Volt

Satıcı: Netsiparis

3.251,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 3251.70
Kingston 8 GB DDR3 1333 MHz SODIMM (KVR1333D3S9/8G) 1.5v

Satıcı: NETSİPARİS

3.501,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 3501.10

Kingston ValueRAM 8 GB 1333 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 8 GB 1333 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 204
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.5 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 30 mm

Kingston ValueRAM 8 GB 1333 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.