Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston KVR13N9S8/4 4 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Satıcı: UYGUNURUNAL | 258 yorum
670,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
1 670.68
Kingston ValueRam 4GB DDR3 Ram 1333MHz Kapasite ile Yüksek Performans Sunar (KVR13N9S8/4)
Satıcı: UYGUNURUNAL | 134 yorum
799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 799.00
Kingston KVR13N9S8/4 4 GB DDR3 1333 MHz PC Bellek Satıcı: METİNKÖSEBİLİŞİM
938,49 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯45 dk önce
3 938.49
Kingston KVR13N9S8/4 4GB 1333MHz DDR3 Non-ECC CL9 DIMM 1Rx8 Satıcı: netsiparis
1.027,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önce
4 1037.7
Kingston 4 GB DDR3 1333 MHz KINGSTON CL9 (KVR13N9S8/4) Satıcı: netsipariş
1.073,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 1073.40
Kingston 4 GB DDR3 1333 MHz CL9 KVR13N9S8/4 KUTULU Satıcı: Arslan Bilgisayar
2.267,32 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 2277.32
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TASARIM