Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

Kingston ValueRAM 8 GB 1600 MT Fiyatları

Kingston Kvr16n11/8 8 Gb Ddr3 1600 Mhz Pc Bellek

Satıcı: UYGUNURUNAL

935,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 935.00
Kingston Kvr16n11/8 8 Gb Ddr3 1600 Mhz Pc Bellek

Satıcı: Gamx Bilgisayar

949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 949.00
Kingston KVR16N11/8 8 GB DDR3 1600 MHz PC Bellek

Satıcı: UYGUNURUNAL | 1970 yorum

990,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

3 990.99
Kingston KVR16N11/8 8 GB DDR3 1600 MHz PC Bellek

Satıcı: jetucuzal

1.004,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 1004.64
Kingston 8 GB DDR3 Ram 1600 MHz CL11 KVR16N11/8G Yüksek Performanslı PC Uyumlu Bellek

Satıcı: UYGUNURUNAL | 307 yorum

1.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 1049.00
Kingston 8 GB DDR3 Ram 1600 MHz CL11 KVR16N11/8G Yüksek Performanslı PC Uyumlu Bellek

Satıcı: OFISGRUP | 307 yorum

1.065,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1065.00
Kingston Kvr16n11/8 8 Gb Ddr3 1600 Mhz Pc Bellek

Satıcı: Gamx Bilgisayar

1.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

7 1099.00
Kıngston 8Gb 1600Mhz Ddr3 Masaüstü Ram Kıngston Cl11 Kvr16n11/8

Satıcı: STSOFIS

1.307,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1307.10
Kingston Kvr16N11/8 8 Gb Ddr3 1600 Mhz Pc Ram Bellek

Satıcı: AEB BİLİŞİM

1.315,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 1315.06
Kingston Kvr16N11/8 8 Gb Ddr3 1600 Mhz Pc Ram Bellek

Satıcı: UYGUNURUNAL

1.409,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1409.06
Kingston KVR16N11/8 8GB DDR3 1600MHz CL11 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.691,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 1691.67
Kingston ValueRam 8GB 1600MHz DDR3 Ram (KVR16N11/8)

Satıcı: Lowell Teknoloji

1.774,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 1774.13
KINGSTON 8GB DDR3 1600MHZ CL11 PC RAM VALUE KVR16N11/8

Satıcı: ZmTeknoloji

1.994,41 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 2004.41
KINGSTON 8GB 1600MHz DDR3 BULK PC Ram KVR16N11/8

Satıcı: Hızlı Stok

2.711,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

14 2711.26

Kingston ValueRAM 8 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 8 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.5 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 30 mm

Kingston ValueRAM 8 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.