Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

Kingston ValueRAM 4 GB 1600 MT Fiyatları

Kingston ValueRam 4GB 1600MHz DDR3 Notebook Ram (KVR16S11/4)

Satıcı: UYGUNURUNAL | 59 yorum

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 749.00
Kingston Kıngston 4Gb Ddr3 1600Mhz Cl11 Notebook Ram Value Kvr16S11S8/4 1.5Volt

Satıcı: OFISGRUPTEDARIK

939,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

2 939.06
Kingston KVR16S11S8/4 4 GB Ddr3 Sodımm 1600 Mhz Notebook Bellek

Satıcı: OFISGRUP

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 999.00
Kıngston 4 Gb Ddr3 1600 Mhz Cl11 Sodımm (Kvr16s11s8/4G) Notebook Ram

Satıcı: nepalbilişim

1.289,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 1289.40
Kingston 4GB 1600MT/s DDR3 CL11 Notebook Bellek KVR16S11S8/4WP

Satıcı: Nepal Bilişim

1.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 dk önce

5 1309
Kingston KVR16S11S8/4 4 GB DDR3 SODIMM 1600 MHz Notebook Bellek

Satıcı: nepalbilisim

1.379,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 1379.08
Kingston 4 Gb Ddr3 Voltage 1.5V 1600 Mhz Kıngston Cl11 Sodımm (Kvr16S11S8/4G)

Satıcı: Nepal Bilişim

1.493,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1493.66
KINGSTON 4GB DDR3 1600MHZ CL11 NOTEBOOK RAM VALUE KVR16S11S8/4WP

Satıcı: onlinealisverisyap

3.110,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3110.82
Kingston KVR16S11S8/4WP 4GB 1600MHz CL11 Laptop Ram

Satıcı: Arslan Bilgisayar

3.069,41 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 3079.41
Kingston Kvr16s11s8/4Wp 4Gb 1600Mhz Cl11 Laptop Ram

Satıcı: Netsiparis

3.122,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 3122.50
Kingston KVR16S11S8/4WP 4 GB DDR3L 1600Mhz CL11 Notebook Bellek

Satıcı: netsiparis

3.236,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

11 3236.45
Kingston KVR16S11S8/4WP 4 GB DDR3L 1600Mhz CL11 Notebook Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

3.343,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 3343.32
Kingston 4 GB DDR3 VOLTAGE 1.5V 1600 MHz KINGSTON CL11 SODIMM (KVR16S11S8/4G)

Satıcı: NETSİPARİS

3.361,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

13 3361.40

Kingston ValueRAM 4 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 4 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 204
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.5 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 68 mm
• Yükseklik 30 mm

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları KVR16S11S8/4 KVR16S11S8/4WP

Kingston ValueRAM 4 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.