Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston KVR21S15D8/8 8GB DDR4 2133 MHz SODIMM Notebook Bellek Satıcı: UYGUNURUNAL
2.667,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 2667.08
Kingston Kvr21s15d8/8 8Gb Ddr4 2133 Mhz Sodımm Notebook Bellek
Satıcı: UYGUNURUNAL
3.253,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯4 saat önce
2 3253.80
Kingston KVR21S15D8/8 8GB DDR4 2133 MHz SODIMM Notebook Bellek Satıcı: stsofis
3.265,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 3265.08
Kingston Ntb 8Gb 2133Mhz Ddr4 Kvr21S15D8/8
Satıcı: OFISGRUP | 123 yorum
3.330,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önce
4 3330.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM