Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston 4GB DDR4 2666MHz CL19 Masaüstü Rami
Satıcı: FsGaming | 57 yorum
1.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 1299.00
Kingston 4gb Ddr4 2666M KVR26N19S6/4 Pc Bilgisayar Belleği
Satıcı: Pak Medya
1.560,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
2 1560.00
Kingston KVR26N19S6/4 DDR4 4 GB 2666 MHz Value PC Ram Satıcı: tuvalteknoloji
2.526,46 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
3 2526.46
Kingston 4GB 2666MHz DDR4 Ram KVR26N19S6-4 Pc Ram Kutulu Satıcı: Ptd Bilişim
3.081,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
4 3081.33
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TASARIM