Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Kingston ValueRAM 8 GB 3200 MT Fiyatları

Kingston KVR32N22S8/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL | 41 yorum

2.805,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 2805.08
Kingston KVR32N22S8/8 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: batubilgisayar

2.834,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

2 2834.44
Kingston 8gb 3200 Ddr4 KVR32N22S8/8

Satıcı: UYGUNURUNAL

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 3299.00
Kingston 8gb 3200 Ddr4 KVR32N22S8/8

Satıcı: UYGUNURUNAL

3.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

4 3399.00
Kingston 8 GB DDR4 3200 MHz KVR32N22S8/8WP- PC

Satıcı: netsiparis

3.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

5 3709
Kingston ValueRAM KVR32N22S8/8WP 8GB DDR4 3200MHz CL22 Masaüstü Bellek

Satıcı: LowellTeknoloji

3.853,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

6 3853.06
Kingston ValueRAM KVR32N22S8/8WP 8GB DDR4 3200MHz CL22 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

3.917,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 3917.84
KINGSTON 8GB DDR4 3200MHZ CL22 PC RAM VALUE KVR32N22S8/8

Satıcı: onlinealisverisyap

3.980,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 3980.68
Kingston 8GB DDR4 3200MHz CL22 Masaüstü Ram

Satıcı: ramazanmutlu

3.985,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

9 3985.13
Kingston 8 GB DDR4 3200 MHz KVR32N22S8/8 - PC

Satıcı: onlinealisverisyap

4.137,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 4147.45
KINGSTON KVR32N22S8/8WP, 8Gb, 3200Mhz, DDR4, CL22, Desktop RAM

Satıcı: ZmTeknoloji

4.113,55 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 4123.55
Kingston KVR32N22S8/8 8 GB DDR4 3200MHZ CL22 Bilgisayar Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

4.364,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 4364.03
Kingston 8GB DDR4 3200Mhz CL22 KVR32N22S8/8 KINGS

Satıcı: Prote

4.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

13 4499.00
Kingston 8GB DDR4 3200Mhz CL22 KVR32N22S8/8 KINGS

Satıcı: NETSİPARİS

4.771,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

14 4771.90
Kıngston Kvr32n22s8/8Wp, 8Gb, 3200Mhz, Ddr4, Cl22, Desktop Ram

Satıcı: MAESKO

6.708,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 6708.10
Kıngston Kvr32n22s8/8Wp, 8Gb, 3200Mhz, Ddr4, Cl22, Desktop Ram

Satıcı: KHİ-ZAİ

9.434,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 9434.40

Kingston ValueRAM 8 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 8 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 31 mm

Kingston ValueRAM 8 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Kingston ValueRAM 8 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.