Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT Fiyatları

Kıngston 16GB 3200MT/S Ddr4 Non-Ecc CL22 Sodımm 2rx8 Ram- KVR32S22D8/16WP- Ram

Satıcı: My Techno | 3 yorum

4.890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 4890.00
Kingston 16 Gb 3200 Mhz Cl22 Kvr32s22d8/16Wp Ddr4

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

5.160,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5160.60
Kingston 16 Gb 3200 Mhz Cl22 Sodımm Kvr32s22d8/16 Ddr4 Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

5.393,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5393.10
Kingston KVR32S22D8/16 16GB 3200MHZ DDR4 Sodimm Notebook Ram 12V CL22

Satıcı: CosmonyTeknoloji | 44 yorum

5.519,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 5519.00
Kingston KVR32S22D8/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 5899.00
Kingston KVR32S22D8/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: velorateknoloji

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 5899.00
Kingston KVR32S22D8/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: Teknocity

6.174,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 6174.05
Kingston 16gb Ddr4 3200mhz Kvr32s22d8/16 Notebook Ram(ORJİNAL)+ORJİNAL)Taiwan

Satıcı: VELORA TEKNOLOJİ BİLİŞİM

6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 6799.00
Kingston 16gb Ddr4 3200mhz Kvr32s22d8/16 Notebook Ram(ORJİNAL)+ORJİNAL)Taiwan

Satıcı: Cosmony Teknoloji

6.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6899.00
Kingston 16Gb 3200Mhz Ddr4 KVR32S22D8-16 Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

7.290,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

10 7290.61
KINGSTON 16GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE KVR32S22D8/16

Satıcı: Arslan Bilgisayar

7.250,32 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 7260.32
Kingston 16Gb 3200Mhz Ddr4 KVR32S22D8-16 Notebook Ram

Satıcı: netsipariş

7.361,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 7361.10
KINGSTON 16GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE KVR32S22D8/16

Satıcı: onlinealisverisyap

7.399,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 7399.99
Kingston ValueRAM 16GB 3200MHz DDR4 NonECC CL22 SODIMM 1.2V KVR32S22D8/16WP Dizüstü Bilgisayar Belleği

Satıcı: netsiparis

7.449,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

14 7459.2
Kingston KVR32S22D8/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: netsiparis

7.637,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 7637.67
Kingston 16GB DDR4 3200MHZ CL22 KVR32S22D8/16WP SODIMM Notebook RAM 7.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 7719.00

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 30 mm

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.