Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT Fiyatları

KINGSTON 16GB DDR4 3200Mhz SODIMM KVR32S22S8/16 Düşük Gecikme CL Değeri ile Yüksek Performans Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL | 355 yorum

5.049,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 5049.00
Kingston 16 Gb 3200 Mhz Cl22 Sodımm Kvr32s22s8/16 Ddr4 Notebook Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

5.021,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5021.10
Kingston KVR32S22S8/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL | 71 yorum

5.427,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 5427.08
Kingston Kvr32s22s8/16 16 Gb Ddr4 3200 Mhz Cl22 Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

5.515,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 5515.60
Kingston Kingston Notebook Ram 16GB 3200MHZ Ddr4 KVR32S22S8/16

Satıcı: UYGUNURUNAL

5.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

5 5599.00
Kingston KVR32S22S8/16 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: stsofis

5.733,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

6 5733.06
KINGSTON NTB 16 GB 3200MHz DDR4 KVR32S22S8/16

Satıcı: UYGUNURUNAL

6.391,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

7 6391.06
Kingston 16Gb 3200Mhz Ddr4 KVR32S22S8-16 CL22 Sodimm Notebook Ram

Satıcı: NotebookStore

6.649,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 6649.05
Kingston 16gb Ddr4 3200mhz Sodımm Kvr32s22s8/16

Satıcı: notebookstore

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 6999.00
Kingston ValueRAM KVR32S22S8/16 16GB (1x16GB) DDR4 3200MHz CL22 Notebook Ram (Bellek) 7.409,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 7409.00
Kingston 16gb Ddr4 3200mhz Cl22 Notebook Rami

Satıcı: Cosmony Teknoloji

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 7599.00
KINGSTON NTB 16 GB 3200MHz DDR4 KVR32S22S8/16

Satıcı: incehesap

7.719,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

12 7719.00
Kingston KVR32S22S8/16 16 GB DDR4 3200MHz CL22 Sodımm

Satıcı: Arslan Bilgisayar

7.901,47 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 7911.47
KINGSTON 16GB DDR4 3200MHZ CL22 NOTEBOOK RAM VALUE KVR32S22S8/16

Satıcı: onlinealisverisyap

8.010,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 8010.50
Kingston 16Gb 3200Mhz Ddr4 KVR32S22S8-16 CL22 Sodimm Notebook Ram

Satıcı: netsiparis

8.323,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

15 8323.11

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 30 mm
• Derinlik 3 mm

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Kingston ValueRAM 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.