Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: SDS Teknoloji
1.250,33 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
1 1250.33 Kingston KVR48S40BS6-8 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: pozitifteknikdestek | 1 yorum
1.362,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 1362.34 Kingston 8GB 4800 DDR5 KVR48S40BS6-8 (NB)Satıcı: Magic Teknoloji
1.364,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
3 1364.72 Kıngston 8Gb 4800Mhz Ddr5 Cl40 Notebook Ram Value Kvr48S40Bs6-8 1.10V 1.351,81 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1361.81 Kingston 8GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook RamiSatıcı: Ptd Bilişim
1.395,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 1395.11 Kingston KVR48S40BS6-8 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: ETERNAL
1.410,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 1410.86 Kingston ValueRAM 8GB 4800MT/s DDR5 Non-ECC CL40 SODIMM 1Rx16 KVR48S40BS6-8 Laptop BellekSatıcı: onlinealisverisyap
1.413,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 1413.69 Kingston KVR48S40BS6-8 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 Notebook RamSatıcı: SDSTeknoloji
1.425,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 1425.89 Kıngston 8Gb Ddr5 4800Mhz Kvr48s40bs6-8 1.441,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
9 1441.98 Kingston 8 Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Notebook Ram Value Kvr48s40bs6-8Satıcı: Smallman
1.451,89 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
10 1451.89 Kingston 8GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook RamiSatıcı: ptdbilişim | 8 yorum
1.462,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
11 1462.54 Kıngston Sodimm 8 GB Ddr5 4800MHZ Notebook RamSatıcı: Harcıalem | 1 yorum
1.468,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
12 1468.21 Kingston Kvr48s40bs6-8 8 Gb Ddr5 4800 Mhz Cl40 Notebook RamSatıcı: Dualpazar
1.518,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
13 1518.22 Kingston ValueRAM Kvr48S40Bs6-8 8 GB Ddr5 4800 MHz Cl40 Notebook RAMSatıcı: Dualpazar
1.518,22 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
14 1518.22 Kingston 8GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook RamiSatıcı: SMALLMAN
1.548,86 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
15 1548.86 Kingston 8GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook RamiSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
1.565,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
16 1565.60 Kingston 8GB DDR5 4800MHz CL40 Notebook RamiSatıcı: onlinealisverisyap
1.747,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
17 1747.85 8 Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Notebook Ram Value Kvr48S40Bs6-8Satıcı: pazareyle
1.839,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önceki fiyat
18 1839.93 Kingston 8 Gb Ddr5 4800 Mhz Cl40 Notebook Ram Value Kvr48S40Bs6-8 SiyahSatıcı: Nusrat Bilişim
2.351,76 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
19 2351.76