Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Bta e-Ticaret
3.750,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 3750.60 Kingston KVR48U40BD8-32 32 GB DDR5 4800 MHz CL40 Non-ECC RamSatıcı: pozitifteknikdestek
4.090,66 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
2 4090.66 Kingston ValueRAM 32GB 4800MT-s DDR5 Non-ECC CL40 DIMM 2Rx8 KVR48U40BD8-32 Pc RamSatıcı: Ptd Bilişim
4.196,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 4196.30 Kingston 32GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü RamiSatıcı: PTD BİLİŞİM
4.304,43 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 4304.43 Kingston KVR48U40BD8-32 32 GB DDR5 4800 MHz CL40 Non-ECC RamSatıcı: Uzmanlarpc
4.313,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
5 4313.61 Kingston 32GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü RamiSatıcı: Harcıalem | 1 yorum
4.383,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
6 4383.57 32 Gb Ddr5 4800Mhz Kıngston Cl40 Dımm Ram Kvr48u40bd8/32 4.445,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 4445.29 Kingston KVR48U40BD8-32 32 GB DDR5 4800 MHz CL40 Non-ECC RamSatıcı: core-bilgisayar
4.639,39 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
8 4639.39 Kingston ValueRAM 32GB 4800MT-s DDR5 Non-ECC CL40 DIMM 2Rx8 KVR48U40BD8-32 Pc RamSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
5.992,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 5992.00 KİNGSTON VALUERAM 32GB 4800MT-S DDR5 NON-ECC CL40 DIMM 2RX8 KVR48U40BD8-32 PC RAMSatıcı: onlinealisverisyap
6.222,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
10 6222.52 Kingston ValueRAM 32GB 4800MT-s DDR5 Non-ECC CL40 DIMM 2Rx8 KVR48U40BD8-32 Pc RamSatıcı: onlinealisverisyap
6.895,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 6895.34