Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
20 dk önceki fiyat
1 1250 Kingston KVR48U40BS6-8 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: pozitifteknikdestek | 1 yorum
1.362,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
2 1362.34 KINGSTON 8GB DDR5 4800MHZ CL40 PC RAM VALUE KVR48U40BS6-8Satıcı: onlinealisverisyap
1.358,63 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 1368.63 Kingston 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 Masaüstü RamSatıcı: Ptd Bilişim
1.395,11 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
4 1395.11 Kingston ValueRAM 8GB 4800MT/s DDR5 Non-ECC CL40 DIMM 1Rx16 KVR48U40BS6-8 Masaüstü BellekSatıcı: onlinealisverisyap
1.416,14 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 1416.14 Kingston 8GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü RamiSatıcı: PTD BİLİŞİM
1.421,78 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önceki fiyat
6 1421.78 Kingston 8GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü RamiSatıcı: ptdbilişim | 1 yorum
1.462,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
7 1462.54 Kingston KVR48U40BS6-8 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: onlinealisverisyap
1.476,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
8 1476.31 Kingston KVR48U40BS6-8 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: Netsiparis | 1 yorum
1.488,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
9 1488.70 Kıngston 8Gb Ddr5 4800Mhz Kvr48u40bs6-8 1.500,19 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
10 1500.19 KINGSTON 8GB DDR5 4800Mhz KVR48U40BS6-8Satıcı: UZMANLARPC
1.524,63 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
11 1524.63 Kingston 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 Masaüstü RamSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
1.568,24 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
12 1568.24 Kingston 8Gb 4800Mhz Ddr5 Non-Ecc Cl40 Dimm Kvr48u40bs6-8 Pc Ram 1.580,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯55 dk önceki fiyat
13 1580.85 Kingston 8 GB DDR5 4800 MHz CL40 Masaüstü RamSatıcı: onlinealisverisyap
1.750,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
14 1750.92 Kıngston KVR48U40BS6/8, 8gb, 4800MHZ, Ddr5, CL40, Desktop RamSatıcı: BHBILISIM
1.835,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önceki fiyat
15 1835.00 8Gb 4800Mhz Ddr5 Non-Ecc Cl40 Dımm Kvr48U40Bs6-8 Pc Ram BellekSatıcı: pazareyle
1.909,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
16 1909.06