Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: YeniseY
2.339,95 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önceki fiyat
1 2339.95 Kingston KVR48U40BS8-16 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: pozitifteknikdestek
2.236,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
2 2236.40 Kingston 16Gb 4800Mhz Kvr48U40Bs8-16 DDR5 RamSatıcı: Arslan Bilgisayar
2.256,84 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 2266.84 Kingston 16GB 4800MT-S Ddr5 Non-Ecc CL40 Dı mm KVR48U40BS8-16 Pc RamSatıcı: Ptd Bilişim
2.294,16 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 2294.16 Kingston 16GB 4800 DDR5 KVR48U40BS8-16Satıcı: KUANTUM
2.334,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 2334.57 Kingston KVR48U40BS8-16 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: dualpazar
2.336,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
6 2336.40 Kingston KVR48U40BS8-16 16 GB DDR5 4800 MHz CL40 RamSatıcı: INTROS
2.349,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 2349.00 Kingston Kvr48u40bs8-16 16 Gb Ddr5 4800 Mhz Cl40 RamSatıcı: Dualpazar
2.368,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2368.85 Kingston 16gb 4800mt-s Ddr5 Non-ecc Cl40 Dımm Kvr48u40bs8-16 Pc Ram ELEKTRONIK-740617325096Satıcı: Dualpazar
2.368,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 2368.85 Kingston Kvr48U40Bs8-16 16 GB Ddr5 4800 MHz Cl40 RAMSatıcı: Dualpazar
2.368,85 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 2368.85 Kingston 16Gb 4800 Ddr5 Kvr48u40bs8-16Satıcı: KUANTUM SANAL
2.387,84 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
11 2387.84 Kingston 16GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü Ram KVR48U40BS8-16Satıcı: Dualpazar
2.417,52 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
12 2417.52 Kingston 16GB DDR5 4800MHz CL40 Masaüstü RamiSatıcı: PTD BİLİŞİM
2.426,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
13 2426.06 Kingston 16gb 4800mt-s Ddr5 Non-ecc Cl40 Dımm Kvr48u40bs8-16 Pc RamSatıcı: Soneks Bilgisayar
2.609,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
14 2609.90 Kıngston KVR48U40BS8/16, 16GB, 4800MHZ, Ddr5, CL40, Desktop RamSatıcı: Core Bilgisayar
2.854,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯23 dk önceki fiyat
15 2854.68 Kingston 16GB 4800MT-S Ddr5 Non-Ecc CL40 Dı mm KVR48U40BS8-16 Pc RamSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
3.440,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
16 3440.00 Kingston 16GB 4800MT-S Ddr5 Non-Ecc CL40 Dı mm KVR48U40BS8-16 Pc RamSatıcı: onlinealisverisyap
3.957,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
17 3957.60