Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: netsiparis
2.312,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önceki fiyat
1 2312.60 KINGSTON KVR52U42BS8-16 16 GB 5200MHz CL42 DIMM DDR5 RAM 2.267,94 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2277.94 Kingston 16GB 5200MT/S Ddr5 Non-Ecc CL42 Dımm 1rx8 KVR52U42BS8-16 ( Pc Ram)Satıcı: Hepsiburada
2.329,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
3 2329.00 Kingston Valueram KVR52U42BS8-16 16 GB DDR5 5200 MHz CL42 RamSatıcı: Netsiparis
2.416,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
4 2416.40 Kingston 16GB 5200 DDR5 KVR52U42BS8-16Satıcı: UZMANLARPC
2.431,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
5 2431.80 Kingston Valueram KVR52U42BS8-16 16 GB DDR5 5200 MHz CL42 RamSatıcı: ramazanmutlu
2.463,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 2463.90 Kingston Valueram KVR52U42BS8-16 16 GB DDR5 5200 MHz CL42 RamSatıcı: Uzmanlarpc
2.467,71 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
7 2467.71 Kıngston Kingston 16Gb 5200 Ddr5 Kvr52u42bs8-16 2.399,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 2399.70 Kingston Valueram Kvr52u42bs8-16 16 Gb Ddr5 5200 Mhz Cl42 RamSatıcı: Dualpazar
2.660,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 2660.98 Kingston Valueram Kvr52U42Bs8-16 16 GB Ddr5 5200 MHz Cl42 RAMSatıcı: Dualpazar
2.677,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
10 2677.30 Kingston Valueram KVR52U42BS8-16 16 GB DDR5 5200 MHz CL42 RamSatıcı: dualpazar
2.723,67 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önceki fiyat
11 2723.67