Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Kingston ValueRAM 32 GB 5600 MT Fiyatları

32 Gb Ddr5 Cl46 Sodımm Kvr56s46bd8-32 Kıngston

Satıcı: by-pro bilişim

16.361,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 16361.60
Kıngston KVR56S46BD8-32 32 GB DDR5 5600 MHz CL46 SODIMM Ram

Satıcı: by-pro

16.919,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 16919.06
Kingston 32GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Rami

Satıcı: Prime

17.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 17249.00
Kingston 32GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Ram KVR56S46BD8-32

Satıcı: by-pro | 6 yorum

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 17499.00
Kingston 32GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Bellek

Satıcı: BY-PRO

17.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 17499.00
Kıngston KVR56S46BD8-32 32 GB DDR5 5600 MHz CL46 SODIMM Ram

Satıcı: gokkusagibilgisayar

19.899,56 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 19899.56
Kingston 32 Gb 5600 Mhz Cl46 Kvr56s46bd8/32 Ddr5 Notebook Ram

Satıcı: COSMONY TEKNOLOJİ

20.087,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 20087.10
Kingston ValueRAM KVR56S46BD8-32 32GB (1x32GB) DDR5 5600Mhz CL46 Notebook RAM (Bellek) 21.249,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

8 21249.00
Kingston 32GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Rami

Satıcı: incehesap

22.129,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 22129.00
Kingston 32GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Bellek

Satıcı: incehesap

23.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

10 23099.00
32GB 5600Mhz DDR5 CL46 SODIMM KVR56S46BD8-32 KINGSTON

Satıcı: netsiparis

23.591,24 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 23591.24
KINGSTON 32GB DDR5 5600Mh KVR56S46BD8-32

Satıcı: UZMANLARPC

23.812,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 23812.22
Kingston 32GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Ram KVR56S46BD8-32

Satıcı: Hepsiburada | 6 yorum

24.509,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

13 24509.05
Kingston 32GB 5600 DDR5 KVR56S46BD8-32 (NB)

Satıcı: YEDİGÜN BİLİŞİM

26.145,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

14 26155
Kıngston Kvr56s46bd8/32, 32gb, 5600mhz, Ddr5, Sodimm Notebook Ram, 1,1v, Cl46

Satıcı: Teknoteg

29.529,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

15 29539

Kingston ValueRAM 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 30 mm

Kingston ValueRAM 32 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.