Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Kingston ValueRAM 8 GB 5600 MT Fiyatları

Kingston 8gb 5600MHZ Ddr5 CL46 Sodimm KVR56S46BS6-8 Notebook Ram

Satıcı: teknoiz

7.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 7299.00
Kingston KVR56S46BS6-8 (NB) 8 GB 5600 MHz DDR5 CL46 Ram

Satıcı: tuvalteknoloji

7.278,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 7278.11
Kingston KVR56S46BS6-8 (NB) 8 GB 5600 MHz DDR5 CL46 Ram

Satıcı: ebz

7.497,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 7497.07
Kingston 8GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Rami

Satıcı: ramazanmutlu

7.731,34 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 7731.34
Kingston 8 Gb 5600 Mhz Cl46 Kvr56s46bs6-8 Cl46 Sodımm Ddr5 Ram

Satıcı: Netsiparis

7.805,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 7805.20
Kıngston 8Gb Ddr5 5600Mhz Cl46 Notebook Ram Value Kvr56s46bs6-8

Satıcı: ramazanmutlu

7.865,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7865.60
KINGSTON 8GB DDR5 5600MHZ CL46 NOTEBOOK RAM VALUE KVR56S46BS6-8

Satıcı: onlinealisverisyap

7.856,45 TL + Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 7866.45
Kingston 8GB 5600 D5 KVR56S46BS6-8 (NB)

Satıcı: netsiparis

8.085,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 8085.80
Kingston 8GB DDR5 5600MHz CL46 Notebook Rami

Satıcı: onlinealisverisyap

8.087,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 8087.50
Kingston 8GB 5600 DDR5 KVR56S46BS6-8 (NB)

Satıcı: UZMANLARPC

8.150,35 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 8150.35
Kingston 8GB 5600MT/s DDR5 Non-ECC CL46 SODIMM 1Rx16

Satıcı: netsiparis | 1 yorum

8.460,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

11 8460.70

Kingston ValueRAM 8 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 8 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 30 mm

Kingston ValueRAM 8 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.