Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
46

Kingston ValueRAM 32 GB 5600 MT Fiyatları

Kingston 32GB Ddr5 5600MHZ CL46 Masaüstü Rami

Satıcı: My Techno | 1 yorum

21.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 21990.00
Kingston 32GB Ddr5 5600MHZ CL46 Masaüstü Rami

Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum

22.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 22799.05
Kingston KVR56U46BD8-32 32 GB DDR5 DIMM 5600 MHz CL46 Masaüstü Ram

Satıcı: ebz

24.282,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

3 24282.47
KINGSTON KVR56U46BD8-32 DIMM 32 GB 5600MHz CL46 DDR5 RAM

Satıcı: Arslan Bilgisayar

24.428,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 24438
Kingston ValueRAM KVR56U46BD8-32 32GB (1x32GB) DDR5 5600Mhz CL46 DIMM RAM (Bellek) 24.819,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 24819.00
Kingston KVR56U46BD8-32 32GB DDR5 5600MHz CL46 Masaüstü Bellek

Satıcı: netsipariş

24.863,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

6 24863.30
Kingston KVR56U46BD8-32 32 GB DDR5 DIMM 5600 MHz CL46 Masaüstü Ram

Satıcı: Netsiparis

24.868,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 24868.52
Kingston KVR56U46BD8-32 32GB DDR5 5600MHz CL46 Masaüstü Bellek

Satıcı: ramazanmutlu

25.131,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 25131.41
32GB 5600Mhz DDR5 CL46 DIMM KVR56U46BD8-32 KINGSTON

Satıcı: netsiparis

25.720,61 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 25720.61
Kıngston 32GB Ddr5 5600MHZ CL40 Pc Ram KVR56U46BD8-32 Ram

Satıcı: SMALLMAN

25.899,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 25909
Kingston KVR56U46BD8-32 32GB DDR5 5600MHz CL46 Masaüstü Bellek

Satıcı: incehesap

26.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 26979.00
32GB 5600Mhz DDR5 CL46 DIMM KVR56U46BD8-32 KINGSTON

Satıcı: Lowell Teknoloji

27.527,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

12 27527.64
Kingston KVR56U46BD8-32 32GB DDR5 5600MHz CL46 Masaüstü Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

28.279,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 28279.00

Kingston ValueRAM 32 GB 5600 MT Fiyat Geçmişi

Kingston ValueRAM 32 GB 5600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 133 mm
• Yükseklik 31 mm

Kingston ValueRAM 32 GB 5600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.