Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kingston 48GB 5600MHZ Ddr5 CL46 Pc Ram KVR56U46BD8-48 Satıcı: notebookstore
35.350,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
1 35350.72
Kingston 48GB 5600MHZ Ddr5 CL46 Pc Ram KVR56U46BD8-48 Satıcı: NotebookStore
42.740,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 42740.51
Kingston 48GB 5600MT/S Ddr5 Non-Ecc CL46 Dımm Ram Bellek KVR56U46BD8-48
Satıcı: notebookstore
44.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
3 44990.00
Kıngston 48GB Ddr5 5600MHZ Pc Ram Value KVR56U46BD8-48
Satıcı: notebookstore
44.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 44990.00
Kingston 48GB 5600MHZ Ddr5 CL46 Pc Ram KVR56U46BD8-48 Satıcı: Ptd Bilişim
46.647,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
5 46647.10
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM