Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Kıngston Kvr64a52bd8-64 Ddr5-6400Mhz 64Gb (1X64gb) C52 (52-52-52) 1.1V Cudımm Bellek
Satıcı: Inventus Bilgisayar
51.331,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
1 51331.50
Kingston 64GB DDR5 6400MHz CL52 CUDIMM Masaüstü Rami Satıcı: Ptd Bilişim
59.049,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önce
2 59049.30
Kingston Kvr64a52bd8-64 - 64Gb Ddr5 6400Mhz Cl52 Cudımm Masaüstü Rami
Satıcı: Netsiparis
66.436,30 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯43 dk önce
3 66436.30
Kingston 64GB 6400 D5 KVR64A52BD8-64 CUDIMM Satıcı: UZMANLARPC
68.809,34 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önce
4 68809.34
Kingston KVR64A52BD8/64 64 GB Ddr5 6400MHZ CL52 Cudımm Masaüstü Bilgisayar Bellek
Satıcı: netsiparis
72.665,90 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
5 72665.90
Kingston 64GB DDR5-6400 Non-ECC Clocked Unbuffered DIMM CL52 2Rx8 1.1V
Satıcı: Harcıalem | 1 yorum
74.218,93 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯28 dk önce
6 74218.93
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM