Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar Ares LD5U16G60C28BR-RGD 32 GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz CL28 RGB Ram Satıcı: DolgunBilişim
42.318,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önce
1 42318.97
Lexar Ares 32GB 6000MHZ DDR5 Pc RAM-LD5U16G60C28BR-RGD
Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ | 6 yorum
45.998,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önce
2 45998.88
Lexar ARES 2nd Gen RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz CL28 INTEL XMP 3.0 DDR5 Heatsink Ram (LD5U16G60C28BR-RGD) Satıcı: DOLGUN TEKNOLOJİ
45.998,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
3 45998.88
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM