Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: victory
2.707,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
1 2707.50 Lexar Ares 32 GB (2X16) 3600 Mhz CL18 Ddr4 Pc Ram LD4BU016G-R3600GD0ASatıcı: notebookstore
2.959,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
2 2959.00 Lexar Ares LD4BU016G-R3600GD0A 32 GB (2x16) DDR4 UDIMM 3600 MHz CL18 RamSatıcı: gamemar
2.976,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
3 2976.00 LEXAR ARES 32GB (2x16GB) DDR4 3600Mhz CL18 1.35V Ram 3.087,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 3087.00 Lexar Ares 32 Gb (2X16) 3600 Mhz Cl18 Ddr4 Pc Ram Ld4bu016g-R3600gd0aSatıcı: Notebook Store
3.103,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯56 dk önceki fiyat
5 3103.03 Lexar Ares Ld4Bu016G-R3600Gd0A 32 GB (2x16 GB) 3600 MHz Cl18 Ddr4 Gaming RAMSatıcı: NotebookStore
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
6 3199.00 Lexar Ares 32 GB (2x16) 3600 MHz CL18 DDR4 PC Ram LD4BU016G-R3600GD0A 3.199,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 3209 Lexar Ares 32 GB (2x16) 3600 MHz CL18 DDR4 PC Ram LD4BU016G-R3600GD0ASatıcı: NotebookStore
3.458,12 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
8 3458.12