Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 yorum
2.995,72 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
1 2995.72 Lexar Ares 32gb (2X16) Ddr4 3600mhz Siyah Cl18 Rgb Pc Ram Ld4bu016g-r3600gdlaSatıcı: VATAN BİLGİSAYAR | 1 yorum
3.524,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 3524.00 Lexar Ares LD4BU016G-R3600GDLA 32 GB (2x16) DDR4 UDIMM 3600 MHz CL18 RamSatıcı: TEBİLON
3.551,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önceki fiyat
3 3551.04 Lexar Ares 32gb (2X16) Ddr4 3600mhz Siyah Cl18 Rgb Pc Ram Ld4bu016g-r3600gdlaSatıcı: PcKolik
3.564,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
4 3564.00 Lexar Ares Dt Gaming 32GB Rgb Ddr4 LD4BU016G-R3600GDLA (2X16) 3600MHZ CL18 Siyah RamSatıcı: Vizyon Bilgisayar
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önceki fiyat
5 3599.00 Lexar Ares 32Gb (2X16) Ddr4 3600Mhz Siyah Cl18 Rgb Pc Ram Ld4bu016g-R3600gdlaSatıcı: TEBİLON
3.699,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 3699.00