Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Teknobiyotik
6.219,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯27 dk önceki fiyat
1 6219.00 LEXAR ARES 32GB KIT (2x16GB) U-DIMM DDR5 7200Mhz CL34 1.34V Dual Pc Ram 6.128,36 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
2 6128.36 Lexar LD5U16G72C34LA-RGD Ares RGB 32 GB (2x16) DDR5 7200 MHz CL34 RamSatıcı: victory
6.221,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
3 6221.55 Lexar Ares Rgb 32Gb 7200 Mhz Cl34 Ddr5 Pc Ram Ld5u16g72c34la-RgdSatıcı: Notebook Store
6.595,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯9 dk önceki fiyat
4 6595.03 Lexar Ares RGB 32GB 7200 MHz CL34 DDR5 PC Ram LD5U16G72C34LA-RGDSatıcı: NotebookStore
6.527,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯18 dk önceki fiyat
5 6527.05 Lexar Ares Ld5U16G72C34La-Rgd RGB 32Gb 7200 MHz Cl34 Ddr5 PC RAMSatıcı: NotebookStore
6.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
6 6599.00 Lexar Ares RGB 32GB 7200 MHz CL34 DDR5 PC Ram LD5U16G72C34LA-RGD 6.799,00 TL + Kargo Siteye Git ❯11 dk önceki fiyat
7 6809 Lexar Ares Rgb 32GB 7200 Mhz CL34 Ddr5 Pc Ram LD5U16G72C34LA-RGDSatıcı: notebookstore
6.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önceki fiyat
8 6899.00 Lexar Ares LD5U16G72C34LA-RGD RGB 32 GB (2x16) DDR5 7200 MHz CL34 RamSatıcı: Teknobiyotik
7.229,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
9 7229.00