Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar THOR 8GB (1x8GB) 3200MHz CL18 DDR4 Gaming RAM (LD4BU008G-R3200GSXG)
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
1 3299.00
Lexar Thor 8GB 3200MHz CL16 DDR4 Ram (LD4BU008G-R3200GSXG) Satıcı: incehesap
3.439,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 3439.00
Lexar Thor LD4BU008G-R3200GSXG 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram Satıcı: incehesap
3.446,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 3446.10
Lexar Thor LD4BU008G-R3200GSXG 8 GB DDR4 3200 MHz CL16 Ram Satıcı: teknocihan
3.589,55 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
4 3589.55
Lexar Thor 8GB 3200MHz CL16 DDR4 Ram (LD4BU008G-R3200GSXG) Satıcı: onlinealisverisyap
3.783,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
5 3783.05
Lexar Thor LD4BU008G-R3200GSXG 8 GB Ddr4 3200 Mhz CL16 Ram
Satıcı: TEKNOTİM BİLGİSAYAR
3.913,31 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
6 3913.31
Lexar Thor 8gb 3200MHZ CL16 Ddr4 Ram Satıcı: onlinealisverisyap
3.947,97 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önce
7 3947.97
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM