Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Lexar LD5U16G60C38BG-RGD Thor RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz CL38 Ram Satıcı: hayatbilgisayar
24.569,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
1 24569.09
Lexar Thor RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz DDR5 Ram ile Yüksek Performans ve RGB Aydınlatma
Satıcı: Güneysu Teknoloji | 8 yorum
25.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 25000.00
Lexar Thor 32GB DDR5 Ram 6000MHZ CL38 2X16GB PC Ram RGB Aydınlatma ile Oyun ve Tasarım Uyumlu LD5U16G60C38BG-RGD - 32GB (2X16) 6000MHZ
Satıcı: HAYATBİLGİSAYAR
25.023,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
3 25023.08
Lexar LD5U16G60C38BG-RGD Thor RGB 32GB (2x16GB) DDR5 6000 MHz CL38 Ram Satıcı: DolgunBilişim
30.938,98 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önce
4 30938.98
LEXAR Thor RGB 32GB (2x16GB) 6000MHz CL38 INTEL XMP 3.0 – AMD EXPO DDR5 Heatsink Siyah Ram (LD5U16G60C38BG-RGD) Satıcı: DOLGUN BİLİŞİM VE TEKNOLOJİ
33.998,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
5 33998.88
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM