Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
2 saat önceki fiyat
1 2664.32 LEXAR 32GB (2X 16GB) DDR4 3600MHZ DUAL KIT PC RAM THOR LD4BU016G-R3200GDXGSatıcı: onlinealisverisyap
2.853,91 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 2863.91 LEXAR THOR GAMING 32GB(2x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Dark Grey Ram Bellek LD4BU016G-R3200GDXGSatıcı: NotebookStore
3.071,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
3 3071.04 Lexar Thor Gamıng 32Gb(2X16gb) Ddr4 3200Mhz Cl16 Dark Grey Ram Bellek Ld4bu016g-R3200gdxgSatıcı: Notebook Store
3.103,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 3103.03 Lexar THOR 32GB KIT (2x16GB) U-DIMM DDR4 3200Mhz XMP CL42 1.35V Dual Pc RamSatıcı: notebookstore
3.149,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯14 dk önceki fiyat
5 3149.00 Lexar Thor Gamıng 32GB(2X16GB) Ddr4 3200MHZ CL16 Dark Grey Ram Bellek LD4BU016G-R3200GDXGSatıcı: notebookstore
3.159,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önceki fiyat
6 3159.00 Lexar Thor Gaming LD4BU016G-R300GDXG 32 GB (2x16) DDR4 3200 MHZ CL16 RamSatıcı: victory
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯20 dk önceki fiyat
7 3199.00 Lexar Thor Ld4Bu016G-R3200Gdxg DT Gaming Ddr4 Udimm 32Gb KIT (2x16GB) 3200 XMP RAMSatıcı: NotebookStore
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 3199.00 LEXAR THOR GAMING 32GB(2x16GB) DDR4 3200MHz CL16 Dark Grey Ram Bellek LD4BU016G-R3200GDXG 3.179,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 3189 Lexar Thor Gamıng 32Gb(2X16gb) Ddr4 3200Mhz Cl16 Dark Grey Ram-Ld4bu016g-R3200gdxg 3.301,59 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 3301.59 16 GB Lexar® Thor DDR4 3200 UDIMM XMP Bellek, ısı girişli. İkili paketSatıcı: TEBILON
3.403,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önceki fiyat
11 3403.70