Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Aison Elektronik
3.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
1 3199.00 Micron MTA18ASF4G72PZ-3G2R 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Server RamSatıcı: Aison
3.102,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
2 3102.06 Micron 32GB DDR4 RDIMM 1Rx4 3200MHz CL22 (16Gbit) Server RAM 3.580,88 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
3 3580.88 Micron Server Ram Ddr4 Rdımm 32GB 1rx4 3200 CL22 (16GBIT) MTA18ASF4G72PZ-3G2RSatıcı: Aison
3.599,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
4 3599.00 MICRON MTA18ASF4G72PZ-3G2R, 32Gb, 3200Mhz, DDR4, ECC, CL22, RDIMM, SERVER RAMSatıcı: GENÇTİCARET
4.555,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
5 4555.44 Micron MTA18ASF4G72PZ-3G2R 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Server RamSatıcı: 724alsak
4.617,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
6 4617.25 Micron MTA18ASF4G72PZ-3G2R 32 GB DDR4 3200 MHz CL22 Server RamSatıcı: GENCTICARET26
4.740,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯31 dk önceki fiyat
7 4740.25 32 GB Mıcron Ddr4 3200MHZ Rdımm CL22 1rx4 MTA18ASF4G72PZ-3G2RSatıcı: Bypazar
10.713,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önceki fiyat
8 10713.00