Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 6672.34 Micron Server Ram Ddr4 Rdımm 64GB 2rx4 3200 CL22 (16GBIT) MTA36ASF8G72PZ-3G2RSatıcı: Gencticaret26
7.645,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
2 7645.81 MICRON DDR4 ECC RDIMM 64GB 3200MHz MTA36ASF8G72PZ-3G2R 2Rx4 Sunucu RamSatıcı: GençTicaret26
7.645,81 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
3 7645.81 RAM Micron D4 3200 64GB ECC RSatıcı: onlinealisverisyap
7.729,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯49 dk önceki fiyat
4 7729.80 Micron MTA36ASF8G72PZ-3G2R 64 GB DDR4 3200 MHz CL22 Server RamSatıcı: GENCTICARET26
7.959,38 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
5 7959.38 Micron MTA36ASF8G72PZ-3G2R 64 GB DDR4 3200 MHz CL22 Server RamSatıcı: zmteknoloji
8.322,54 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önceki fiyat
6 8322.54 MICRON DDR4 ECC RDIMM 64GB 3200MHz MTA36ASF8G72PZ-3G2R 2Rx4 Sunucu RamSatıcı: ZMTEKNOLOJİ
8.368,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
7 8368.00 MICRON DDR4 ECC RDIMM 64GB 3200MHz MTA36ASF8G72PZ-3G2R 2Rx4 Sunucu RamSatıcı: onlinealisverisyap
8.713,51 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
8 8713.51 MICRON DDR4 ECC RDIMM 64GB 3200MHz MTA36ASF8G72PZ-3G2R 2Rx4 Sunucu RamSatıcı: onlinealisverisyap
9.658,42 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
9 9658.42 Mıcron MTA36ASF8G72PZ-3G2R, 64GB, 3200MHZ, Ddr4, Ecc, CL22, Rdımm, Server RamSatıcı: Core Bilgisayar
9.756,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯21 dk önceki fiyat
10 9756.68