Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
19

Neo Forza Laptop 16 GB 2666 MT Fiyatları

Neoforza 16 Gb 2666 Mhz Cl19 Sodımm Nmso416e82-2666Ea10 Ddr4 Ram

Satıcı: Batu Bilgisayar

5.025,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 5025.60
Neo Forza NMSO416E82-2666EA10 16GB DDR4 2666 MHz CL19 Ram

Satıcı: batubilgisayar

4.979,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

2 4979.03
Neo Forza Nmso416e82-2666Ea10 16Gb Ddr4 2666Mhz Cl19 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

6.964,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 6964.80
Neo Forza NMSO416E82-2666EA10 16GB DDR4 2666 MHz CL19 Ram

Satıcı: lowellteknoloji

7.165,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 7165.88
Neoforza Neo Forza NMSO416E82-2666EA10 16GB DDR4 2666MHz CL19 Notebook Bellek

Satıcı: LowellTeknoloji

7.321,66 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

5 7321.66
16GB DDR4 2666Mhz SODIMM CL19 1.2V NMSO416E82-2666EA10 NEOFORZA

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.448,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 7448.64
NEOFORZA 16GB DDR4 2666Mhz CL19 1.2V DDR4 SODIMM

Satıcı: LowellTeknoloji

7.479,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

7 7489
Neoforza Neo Forza NMSO416E82-2666EA10 16GB DDR4 2666MHz CL19 Notebook Bellek

Satıcı: onlinealisverisyap

7.516,96 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

8 7516.96
NEOFORZA Neo Forza NMSO416E82-2666EA10 16GB DDR4 2666MHz CL19 Notebook Bellek

Satıcı: Lowell Teknoloji

7.659,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 7659.00
Neoforza 16GB 2666MHz DDR4 Notebook Ram NMSO416E82-2666EA10

Satıcı: Lowell Teknoloji | 1 yorum

7.789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 7789.00
NEOFORZA NMSO416E82-2666EA10 16GB (Tek Parça) DDR4 2666Mhz Notebook Bellek

Satıcı: Hızlı Stok

8.845,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 8845.07
Neoforza NMSO416E82-2666EA10 16GB DDR4 2666MHz Notebook Bellek Yüksek Performanslı Tek Parça RAM

Satıcı: Hızlı Stok

9.460,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 9460.94

Neo Forza Laptop 16 GB 2666 MT Fiyat Geçmişi

Neo Forza Laptop 16 GB 2666 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah

Neo Forza Laptop 16 GB 2666 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Neo Forza Laptop 16 GB 2666 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.