Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Netac Basic 16GB DDR4 3200MHz Ram Kapasitesi ile Yüksek Performanslı Oyun ve Tasarım Uyumlu NTBSD4N32SP-16
Satıcı: Techburada
4.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
1 4799.00
Netac Basic NTBSD4N32SP-16 16 GB DDR4 3200 MHz Ram Satıcı: parnet
4.600,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
2 4600.00
Netac Basic 16GB 3200MHz DDR4 NTBSD4N32SP-16 Satıcı: Teknocity
5.034,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 5034.05
Netac Basic NTBSD4N32SP-16 16 GB DDR4 3200 MHz Ram Satıcı: TEKNOCİTY1
5.059,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
4 5059.08
Netac Basic 16GB 3200MHz DDR4 -16 Satıcı: Techburada
5.099,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
5 5099.00
Netac Basic 16Gb 3200Mhz Ddr4 Ntbsd4n32sp-16
Satıcı: Techburada
5.199,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
6 5199.00
Netac Basic 16GB 3200MHz DDR4 NTBSD4N32SP-16 Satıcı: TECHBURADA
5.759,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
7 5759.05
Netac Basic 16GB 3200MHz DDR4 NTBSD4N32SP-16 Satıcı: TECHBURADA
5.939,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
8 5939.01
Netac Basic 16GB 3200MHz DDR4 -16 Satıcı: notebookstore
6.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
9 6999.00
Netac Basic 16GB 3200MHz DDR4 NTBSD4N32SP-16 Satıcı: notebookstore
7.348,94 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
10 7348.94
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM