Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
1 saat önceki fiyat
1 7542.72 Patriot Viper Elite 5 Rgb Tuf Pver548g60c36kt 48gb (2X24GB) Ddr5 6000mhz Cl36 Gaming Ram (BELLEK)Satıcı: incehesap
8.154,29 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯57 dk önceki fiyat
2 8154.29 Patriot Viper Elite 5 RGB TUF PVER548G60C36KT 48GB (2x24GB) DDR5 6000MHz CL36 Gaming Ram (Bellek)Satıcı: incehesap
8.198,61 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
3 8198.61 Patriot Viper Elite 5 RGB TUF Pver548G60C36Kt 48 GB (2x24 GB) Ddr5 6000 MHz Cl36 Gaming RAMSatıcı: İncehesap
8.380,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 8380.80 Patriot Viper Elite 5 RGB TUF PVER548G60C36KT 48GB (2x24GB) DDR5 6000MHz CL36 Gaming Ram (Bellek)Satıcı: HAYAT BİLGİSAYAR
8.899,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önceki fiyat
5 8899.00