Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Patriot Patriot Viper Xtreme 5 48GB (2X24GB) 7000 Mhz DDR5 Ram
Satıcı: Hepsiburada
39.169,32 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
1 39169.32
Patriot Viper Xtreme5 PVX548G70C32K 48GB(2x24GB) DDR5 7000MHz CL32 UDIMM Ram(Bellek)
40.499,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
2 40499.00
Patriot Viper Xtreme 5 PVX548G70C32K 48 GB (2x24) DDR5 7000 MHz CL32 Ram Satıcı: hayatbilgisayar
40.939,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
3 40939.08
Patriot Viper Xtreme 5 48GB (2x24GB) DDR5 7000 Mhz CL32 Gaming Ram (Bellek) (PVX548G70C32K) Satıcı: incehesap
42.189,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
4 42189.00
Patriot Viper Xtreme 5 PVX548G70C32K 48 GB (2x24) DDR5 7000 MHz CL32 Ram Satıcı: incehesap
42.308,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 42308.10
Patriot 48GB(2x24) Viper Xtreme 5 7000mhz CL32 DDR5 Ram (PVX548G70C32K)
43.257,00 TL + 149,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
1 dk önce
6 43267
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM