Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
PATRIOT 32GB (2X 16GB) DDR5 7600MHZ CL36 RGB DUAL KIT PC RAM VIPER EXTREME 5 PVXR532G76C36K
Satıcı: Hepsiburada
34.674,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
1 34674.05
Patriot Viper Xtreme 5 RGB PVXR532G76C36K 32GB(2x16GB) DDR5 7600MHz CL36 Gaming Ram (Bellek)
35.309,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
2 saat önce
2 35309.00
Patriot 32GB(2x16) Viper Xtreme 5 RGB 7600mhz CL36 DDR5 Ram (PVXR532G76C36K)
36.545,00 TL + Kargo
Siteye Git ❯
1 saat önce
3 36555
Patriot Viper Xtreme 5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 7600MHz CL36 Gaming Ram (Bellek) (PVXR532G76C36K) Satıcı: incehesap
36.779,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯46 dk önce
4 36779.00
Patriot PVXR532G76C36K Viper Extreme 5 RGB DDR5 32 GB 2x16 7600 MHz CL36 PC Ram Satıcı: incehesap
36.899,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
5 36899.10
Patriot D532GB 7600-36 Viper Xtreme5 RGB K2 Pat PVXR532G76C36K Satıcı: incehesap
37.969,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯12 dk önce
6 37979
Patriot Viper Xtreme 5 Rgb PVXR532G76C36K 32GB(2X16GB) Ddr5 7600MHZ CL36 Gaming Ram (Bellek)
Satıcı: incehesap
38.268,57 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯32 dk önce
7 38268.57
Patriot Viper Xtreme 5 RGB 32GB (2x16GB) DDR5 7600MHz CL36 Gaming Ram (Bellek) (PVXR532G76C36K) Satıcı: incehesap
38.379,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önce
8 38379.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM