Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Patriot Viper Xtreme 5 48GB (2x24GB) DDR5 7600MHz CL36 Gaming Ram (Bellek) (PVXR548G76C36K)
Satıcı: Hepsiburada | 1 yorum
43.699,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯29 dk önce
1 43699.05
Patriot 48GB(2x24) Viper Xtreme 5 7600mhz CL36 DDR5 Ram (PVXR548G76C36K)
45.591,00 TL + 89,00 TL Kargo
Siteye Git ❯
15 dk önce
2 45601
Patriot Viper Xtreme 5 RGB PVXR548G76C36K 48GB (2x24GB) DDR5 7600MHz CL36 Gaming Ram (Bellek)
46.249,00 TL Ücretsiz Kargo
Siteye Git ❯
59 dk önce
3 46249.00
Patriot Viper Xtreme 5 48GB (2x24GB) DDR5 7600MHz CL36 Gaming Ram (Bellek) (PVXR548G76C36K) Satıcı: incehesap
48.179,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 48179.00
Patriot Viper Xtreme 5 PVXR548G76C36K 48 GB (2x24) DDR5 7600 MHz CL36 Ram Satıcı: incehesap
48.320,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯35 dk önce
5 48320.10
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM