Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
11

Samsung M378B5173EB0-YK0 4 GB 1600 MT Fiyatları

Samsung M378B5173EB0-YK0 4 GB DDR3 1600 MHZ DDR3L Ram

Satıcı: tirsem

579,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

1 579.60
Samsung Value 4 GB 1600MHZ Ddr3 Pc Ram M378B5173EB0-YK0

Satıcı: OFISGRUP | 5 yorum

648,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 648.00
Samsung Value 4 GB 1600MHZ Ddr3 Pc Ram M378B5173EB0-YK0

Satıcı: UYGUNURUNAL | 5 yorum

649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 649.00
Samsung M378B5173EB0-YK0 4 GB DDR3 1600 MHZ DDR3L Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

668,67 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

4 668.67
Samsung 4Gb Ddr3 1600Mhz Pc Ram Value M378b5173eb0-Yk0

Satıcı: onlinealisverisyap

675,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

5 675.10
Samsung 4Gb Ddr3 1600Mhz Pc Ram Value M378B5173Eb0-Yk0

Satıcı: onlinealisverisyap

691,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 691.62
Samsung 4Gb Ddr3 1600Mhz Pc Ram Value M378b5173eb0-Yk0

Satıcı: ZmTeknoloji

694,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

7 694.90
Samsung DDR3, PC3L-12800, 240-pin DIMM, masaüstü RAM Memory 4GB M378B5173EB0-YK0

Satıcı: onlinealisverisyap

698,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

8 708.03
SAMSUNG 4GB DDR3 1600MHZ PC RAM VALUE M378B5173EB0-YK0 667,18 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 677.18
Samsung 4Gb Ddr3 1600Mhz Pc Ram Value M378B5173Eb0-Yk0

Satıcı: ZMTEKNOLOJİ

729,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

10 729.63

Samsung M378B5173EB0-YK0 4 GB 1600 MT Fiyat Geçmişi

Samsung M378B5173EB0-YK0 4 GB 1600 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 240
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil

Samsung M378B5173EB0-YK0 4 GB 1600 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.