Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
15

Samsung M471A1K43BB0-CPB 8 GB 2133 MT Fiyatları

Samsung M471A1K43BB0-CPB 8GB PC4-2133P DDR4 2133 MHz Notebook Ram

Satıcı: tirsem

2.235,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 2235.60
Samsung M471A1K43BB0-CPB 8GB PC4-2133P DDR4 2133 MHz Notebook Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

2.243,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

2 2243.88
Samsung M471a1k43bb0-Cpb 8Gb Pc4-2133P Ddr4 2133 Mhz Notebook Ram Bellek

Satıcı: Tirsem

2.272,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 2272.10
Samsung M471a1k43bb0-Cpb Samsung 8 Gb 2133 Mhz Laptop Rami

Satıcı: STSOFIS

2.898,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 2898.50
Samsung M471A1K43BB0-CPB 8 GB PC4- DDR4 2133 MHz Notebook Ram Bellek Hızlı Performans İçin Uygun

Satıcı: OFISGRUP | 25 yorum

3.088,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 3088.00
Samsung M471A1K43BB0-CPB 8 GB PC4- DDR4 2133 MHz Notebook Ram Bellek Hızlı Performans İçin Uygun

Satıcı: UYGUNURUNAL | 25 yorum

3.089,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 3089.00
Samsung M471A1K43Bb0-Cpb 8 Gb 2133 Mhz Laptop Rami

Satıcı: OFISGRUPTEDARIK

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

7 3290.00
Samsung M471A1K43Bb0-Cpb 8Gb Pc4-2133P Ddr4 2133 Mhz Notebook Ram Bellek

Satıcı: OFISGRUPTEDARIK

3.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

8 3290.00
SAMSUNG 8GB DDR4 2133MHZ ECC NOTEBOOK RAM VALUE M471A1K43BB0-CPB

Satıcı: Hızlı Stok

8.987,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 8987.77

Samsung M471A1K43BB0-CPB 8 GB 2133 MT Fiyat Geçmişi

Samsung M471A1K43BB0-CPB 8 GB 2133 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 260
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Genişlik 67 mm
• Yükseklik 30 mm

Samsung M471A1K43BB0-CPB 8 GB 2133 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.