Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Team Elıte 16GB Ddr4 3200MHZ CL22 Notebook Ram TED416G3200C22-S01
Satıcı: toplamabilgisayar
5.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
1 5000.00
Team Elite Ted416g3200c22-S01 16Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Notebook Bellek
Satıcı: Lowell Teknoloji
6.553,40 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
2 6553.40
Team Elite TED416G3200C22-S01 16GB DDR4 3200MHz CL22 Notebook Bellek (Siyah) Satıcı: Lowell Teknoloji
6.657,87 TL + Kargo Siteye Git ❯26 dk önce
3 6667.87
Team Elite TED416G3200C22-S01 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram Satıcı: lowellteknoloji
6.742,68 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯24 dk önce
4 6742.68
Team Elite 16GB (1x16GB) 3200MHz CL22 DDR4 TED416G3200C22-S01 Notebook Ram Satıcı: LowellTeknoloji
6.889,26 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯37 dk önce
5 6889.26
Team Elite 16GB (1X16GB) 3200MHZ CL22 Ddr4 TED416G3200C22-S01 Notebook Ram
Satıcı: toplamabilgisayar
7.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önce
6 7000.00
TEAMGROUP Team Elite DDR4, 16 GB, SO DIMM 260-polig, ungepuffert Satıcı: LowellTeknoloji
7.039,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯10 dk önce
7 7049
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM