Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
22

Team Group Elite 32 GB 3200 MT Fiyatları

Team Elite TED432G3200C2201 32 GB (1x32GB) DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: ebz

10.154,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 10154.03
Team Elite TED432G3200C2201 32 GB (1x32GB) DDR4 3200 MHz CL22 Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

10.636,29 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 10636.29
TEAM 32GB DDR4 3200MHZ CL22 PC RAM ELITE TED432G3200C2201

Satıcı: onlinealisverisyap

10.720,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 10720.00
Team Elite 32GB 1x32GB 3200MHz CL22 DDR4 Ram (TED432G3200C2201)

Satıcı: ramazanmutlu

10.728,58 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 10728.58
Team 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Pc Ram Elıte Ted432g3200c2201

Satıcı: onlinealisverisyap

10.882,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 10882.60
Team 32Gb Ddr4 3200Mhz Cl22 Pc Ram Elıte Ted432g3200c2201

Satıcı: ZmTeknoloji

10.901,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 10901.30
Team Elite 32GB 1x32GB 3200MHz CL22 DDR4 Ram (TED432G3200C2201)

Satıcı: onlinealisverisyap

11.034,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 11034.19
TEAM ELİTE 32GB (1X32GB) 3200MHZ CL22 DDR4 RAM (TED432G3200C2201)

Satıcı: onlinealisverisyap

11.539,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 11539.41
Team Elite 32GB (1X32GB) 3200MHZ CL22 Ddr4 Ram (TED432G3200C2201)

Satıcı: ZmTeknoloji

11.735,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 11735.91
TEAM ELİTE 32GB (1X32GB) 3200MHZ CL22 DDR4 RAM (TED432G3200C2201)

Satıcı: Lowell Teknoloji

11.803,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 11803.94
Team Elite 32GB (1X32GB) 3200MHZ CL22 Ddr4 Ram (TED432G3200C2201)

Satıcı: Core Bilgisayar

15.054,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 15054.10

Team Group Elite 32 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Team Group Elite 32 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.2 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 134 mm
• Yükseklik 32 mm

Team Group Elite 32 GB 3200 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Team Group Elite 32 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.