Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Team Elite 8GB (1x8GB) 3200MHz CL 22 DDR4 Notebook SODIMM Ram (TED48G3200C22-S01)
Satıcı: Hepsiburada | 75 yorum
2.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯41 dk önce
1 2999.00
Team Elite 8Gb 1X8gb 3200Mhz Cl 22 Ddr4 Notebook Sodımm Ram Ted48g3200c22-S01
Satıcı: by-pro bilişim
3.178,10 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
2 3178.10
TEAM Elite 8GB 1x8GB 3200MHz CL 22 DDR4 Notebook SODIMM Ram () Satıcı: BY-PRO
3.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
3 3299.00
TEAM Elite 8GB 1x8GB 3200MHz CL 22 DDR4 Notebook SODIMM Ram () Satıcı: AvantajBilişim
3.569,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯3 saat önce
4 3569.44
Team Elite TED48G3200C22-S01 8 GB DDR4 3200 MHz CL22 Notebook Ram Satıcı: by-pro
3.679,08 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯38 dk önce
5 3679.08
Team Elite 8Gb DDR4 3200Mhz Sodimm TED48G3200C22-S01 Notebook Ram Satıcı: sanalsiparisim
4.417,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
6 4417.06
Team Elite 8GB (1x8GB) 3200MHz CL 22 DDR4 Notebook SODIMM Ram (TED48G3200C22-S01)
Satıcı: Datasent
9.000,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
7 9000.00
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER
TASARIM