Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

Team Group Elite 32 GB 4800 MT Fiyatları

Team Elite TED532G4800C40D 32 GB DDR5 4800 MHz CL40 Ram

Satıcı: ebz

17.329,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

1 17329.11
Team Elite TED532G4800C40D 32 GB DDR5 4800 MHz CL40 Ram

Satıcı: ramazanmutlu

17.913,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 17913.91
Team Elite 32GB (1x32GB) 4800Mhz CL40 DDR5 SODIMM (TED532G4800C40D-S01) Notebook Ram

Satıcı: ramazanmutlu

17.923,25 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 17923.25
TEAM 32GB DDR5 4800MHZ CL40 DUAL KIT NOTEBOOK RAM TED532G4800C40D-S01

Satıcı: onlinealisverisyap

18.431,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

4 18441
Team 32Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Dual Kıt Notebook Ram Ted532g4800c40d-S01

Satıcı: onlinealisverisyap

18.711,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 18711.40
Team 32Gb Ddr5 4800Mhz Cl40 Dual Kıt Notebook Ram Ted532g4800c40d-S01

Satıcı: ZmTeknoloji

18.730,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

6 18730.10
Team Elite 32GB (1x32GB) 4800Mhz CL40 DDR5 SODIMM (TED532G4800C40D-S01) Notebook Ram

Satıcı: onlinealisverisyap

18.946,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 18946.52
Team Elite 32GB (1x32GB) 4800Mhz CL40 DDR5 SODIMM Ram (TED532G4800C40D-S01)

Satıcı: onlinealisverisyap

19.844,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 19844.45
Team Elite 32GB (1X32GB) 4800MHZ CL40 Ddr5 Sodımm (TED532G4800C40D-S01) Notebook Ram

Satıcı: Core Bilgisayar

25.184,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

9 25184.88
Team 32GB Ddr5 4800MHZ CL40 Dual Kıt Notebook Ram TED532G4800C40D-S01

Satıcı: Core Bilgisayar

25.722,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

17 dk önce

10 25722.95

Team Group Elite 32 GB 4800 MT Fiyat Geçmişi

Team Group Elite 32 GB 4800 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü SO-DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 262
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Siyah
• Genişlik 70 mm
• Yükseklik 30 mm

Team Group Elite 32 GB 4800 MT İle En Çok Karşılaştırılan Bellekler

Team Group Elite 32 GB 4800 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.