Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
16

Team Group T-Force Delta RGB 16 GB 3200 MT Fiyatları

Team T-Force Delta RGB White 16GB 2x8GB 3200MHz CL16 DDR4 Gaming Ram (TF4D416G3200HC16CDC01) 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 8999.00
Team T-Force Delta RGB White 16GB 2x8GB 3200MHz CL16 DDR4 Gaming Ram (TF4D416G3200HC16CDC01)

Satıcı: incehesap

9.369,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

2 9369.00
Team T-Force Delta RGB 16GB 2x8GB 3200MHz CL16 DDR4 Gaming Ram (TF3D416G3200HC16CDC01) 9.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 9499.00
TEAMGROUP TF4D416G3200HC16CDC01 Takım, Delta RGB Çift Kanal (beyaz), tek boy

Satıcı: incehesap

9.679,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 9689
Team T-Force Delta RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz DDR4 Ram AB100TMG028

Satıcı: incehesap

9.754,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 9754.77
T-Force Team Delta RGB 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Beyaz Gaming Ram - TF4D416G3200HC16CDC01

Satıcı: incehesap

9.779,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

6 9779.00
Team T-Force Delta RGB 16GB 2x8GB 3200MHz CL16 DDR4 Gaming Ram (TF3D416G3200HC16CDC01)

Satıcı: incehesap

9.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 9899.00
Team T-Force Delta RGB 16GB (2x8GB) 3200MHz DDR4 Ram TF3D416G3200HC16CDC01

Satıcı: incehesap | 8 yorum

10.294,17 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

8 10294.17
TEAM 16 Gb Ddr4 3200 Mhz T-force Delta Rgb Black 8gbx2 Tf3d416g3200hc16cdc01

Satıcı: incehesap

10.329,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

9 10329.00

Team Group T-Force Delta RGB 16 GB 3200 MT Fiyat Geçmişi

Team Group T-Force Delta RGB 16 GB 3200 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme Non-ECC
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.35 V

TASARIM TASARIM

VARYANT VARYANT

• Ürün Kodları TF3D416G3200HC16CDC01 TF4D416G3200HC16CDC01

Team Group T-Force Delta RGB 16 GB 3200 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.