Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Thull Vortex 16Gb 5600Mhz Cl46 1.1V Siyah Soğutuculu Ddr5 Udımm Ram Thl-Pcvtx44800d5-16G-B
Satıcı: CCY Teknoloji
9.298,50 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
1 9298.50
THULL Vortex 16GB 5600MHz CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU DDR5 UDIMM RAM THL-PCVTX44800D5-16G-B Satıcı: CCY Teknoloji
9.587,06 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
2 9587.06
THULL Vortex 16GB 5600MHz CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU DDR5 UDIMM RAM Satıcı: TNG BİLİSİM
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
3 10009
Thull Vortex 16GB 5600MHZ CL46 1.1V Siyah Soğutuculu Ddr5 Udımm Ram THL-PCVTX44800D5-16G-B
Satıcı: CCY Teknoloji | 4 yorum
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯36 dk önce
4 9999.00
Thull Vortex 16Gb 5600Mhz Ddr5 Sogutuculu Pc Ram
Satıcı: Uzmanlar Bilgisayar
13.365,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯51 dk önce
5 13365.00
THULL Vortex 16GB 5600MHz CL46 1.1V BLACK SOĞUTUCULU DDR5 UDIMM RAM THL-PCVTX44800D5-16G-B Satıcı: onlinealisverisyap
13.722,45 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯44 dk önce
6 13722.45
PERFORMANS
TEMEL BİLGİLER
TEKNİK BİLGİLER