Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: TNG
8.159,04 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
1 8159.04 THULL Vortex 64GB Kıts (2X32GB) 6000MHZ CL30 1.3V Black Heatsınk Ddr5 RamSatıcı: TNG
8.799,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
2 8799.00 Thull Vortex 64GB Kıts (2X32GB) 6000MHZ CL30 1.3V Red Heatsınk Ddr5 Ram THL-PCVTX4800D5-64G-RSatıcı: TNG BİLİSİM
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
3 8999.00 Thull Vortex 64GB Kıts (2X32GB) 6000MHZ CL30 1.3V Red Heatsınk Ddr5 Ram THL-PCVTX4800D5-64G-RSatıcı: TNG
8.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
4 8999.00 Thull Vortex THL-PCVTX4800D5-64G-B 64 GB Kits (2x32GB) DDR5 6000 MHz CL30 RamSatıcı: TNG
9.299,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯22 dk önceki fiyat
5 9299.00 Thull Vortex 64GB Kıts (2X32GB) 6000MHZ CL30 1.3V Black Heatsınk Ddr5 Ram THL-PCVTX4800D5-64G-BSatıcı: TNG BİLİSİM
9.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯40 dk önceki fiyat
6 9499.00 Thull Vortex 64GB Kıts (2X32GB) 6000MHZ CL30 1.3V Black Heatsınk Ddr5 Ram THL-PCVTX4800D5-64G-BSatıcı: TNG
9.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯25 dk önceki fiyat
7 9999.00 Thull Vortex 64Gb Kits (2X32gb) 6000Mhz Cl30 1.3V Red Heatsink Ddr5 Ram Thl-Pcvtx4800d5-64G-RSatıcı: TNG
10.242,23 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
8 10242.23 Thull Vortex Thl-Pcvtx4800D5-64G-R 64 GB Kits (2x32GB) 6000 MHz Cl30 1.3V Red Heatsink Ddr5 RAMSatıcı: TNG
10.559,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
9 10559.00 Thull Vortex 64GB Kıts (2X32GB) 6000MHZ CL30 1.3V Red Heatsınk Ddr5 Ram THL-PCVTX4800D5-64G-RSatıcı: TNG
11.879,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
10 11879.00 Thull Vortex Thl-Pcvtx4800D5-64G-B 64 GB Kits (2x32GB) 6000 MHz Cl30 1.3V Black Heatsink Ddr5 RAMSatıcı: TNG
12.499,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯2 saat önceki fiyat
11 12499.00 Thull Vortex 64GB Kıts (2X32GB) 6000MHZ CL30 1.3V Black Heatsınk Ddr5 Ram THL-PCVTX4800D5-64G-BSatıcı: TNG
12.999,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
12 12999.00 Thull Vortex 64Gb Kits (2X32gb) 6000Mhz Cl30 1.3V Black Heatsink Ddr5 Ram Thl-Pcvtx4800d5-64G-BSatıcı: TNG
13.579,03 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önceki fiyat
13 13579.03