Bellek Hızı (OC):
Bellek Kapasitesi:
Bellek Teknolojisi:
CL (Tepkime Süresi):
40

Transcend JetRam 32 GB 4800 MT Fiyatları

Transcend JM4800ALE-32G 32 GB DDR5 4800 MHz CL40 1.1V Masaüstü Ram

Satıcı: UYGUNURUNAL

16.559,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 16559.08
Transcend 32GB Ddr5 4800MHZ Pc Ram Value JM4800ALE-32G

Satıcı: UYGUNURUNAL

17.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 17999.00
Transcend 32Gb Ddr5 4800Mhz Pc Ram Value Jm4800ale-32G

Satıcı: ramazanmutlu

18.793,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 18793.60
Transcend 32Gb Ddr5 4800Mhz Pc Ram Value Jm4800ale-32G

Satıcı: kasvabilişim

18.997,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 18997.70
Transcend 32GB(1X32GB) 4800MHZ Udımm Ddr5 CL40 Ram (JM4800ALE-32G)

Satıcı: UYGUNURUNAL

18.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

5 18999.00
TRANSCEND 32GB DDR5 4800MHZ PC RAM VALUE JM4800ALE-32G 18.982,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

6 18992
Transcend JM4800ALE-32G 32 GB DDR5 4800 MHz CL40 1.1V Masaüstü Ram

Satıcı: zmteknoloji

19.143,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

7 19143.06
TRANSCEND 32GB DDR5 4800MHZ PC RAM VALUE JM4800ALE-32G

Satıcı: onlinealisverisyap

20.437,57 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

8 20437.57
Transcend JM4800ALE-32G 32GB DDR5 4800Mhz CL40 1.1V Masaüstü Ram

Satıcı: LowellTeknoloji

20.566,26 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 20566.26
Transcend 32GO JM DDR5 4800 U-DIMM 2Rx8

Satıcı: LowellTeknoloji

20.569,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 20579
TRANSCEND JM4800ALE-32G 32GB 4800MHz DDR5 PC RAM

Satıcı: onlinealisverisyap

20.673,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

11 20683
Transcend JM4800ALE-32G 32GB DDR5 4800Mhz CL40 1.1V Masaüstü Ram

Satıcı: Lowell Teknoloji

20.941,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

12 20941.33
Transcend JM4800ALE-32G 32GB DDR5 4800Mhz CL40 1.1V Masaüstü Ram

Satıcı: Ptd Bilişim

21.034,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

13 21034.94

Transcend JetRam 32 GB 4800 MT Fiyat Geçmişi

Transcend JetRam 32 GB 4800 MT Özellikleri

PERFORMANS PERFORMANS

TEMEL BİLGİLER TEMEL BİLGİLER

TEKNİK BİLGİLER TEKNİK BİLGİLER

• Bellek Modülü DIMM
• Hata Düzeltme On-die ECC (ODECC)
• Pin Sayısı 288
• VDD (Gerilim Voltajı) 1.1 V

TASARIM TASARIM

• Işıklandırma Yok
• Soğutucu Yok
• Renk Seçenekleri Yeşil
• Yükseklik 31 mm

Transcend JetRam 32 GB 4800 MT Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.